GİZLİLİK POLİTİKASI

Gizlilik Politikası

Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü

Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü' nü kabul ederek, site aracılığı ile edinilebilen kişisel bilgilerinizin AVC EĞİTİM DANIŞMANLIK ORG.TİC. LT. ŞTİ. bağlantılı şirketler veya ortakları tarafından yapılan işlemlerin güvenliği ve doğruluğunun tespiti açısından toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız.

Kişisel bilgiler; ad soyad, doğum tarihi, e-posta adresi video alıcı bilgileri gibi bilgileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayıp kiralamış olduğunuz video hizmetimize göre değişebilen bir takım kişisel bilgilerinizi vermeniz zorunludur. Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü' nü kabul ettiğinizde saklanacak olan verilerinizin, bizim için her zaman esas olan kişisel bilgilerin güvenliği ve gizlilik standartlarında korunacaktır.

Sitemiz üzerinde hiç bir şekilde siz müşterilerimizin kredi kart bilgilerini saklamadığımızı beyan ederiz.

] Bize işlemlerinizi sürdürebilmemiz için gerekli olan bilgiyi sağlayamamanız durumu, size beklenen hizmeti yerine getiremememize neden olabilir.

Saklanacak olan bilgileriniz ancak belirtilmekte olan amaçlarla kullanılacaktır:

-Video kiralama hizmeti ve hesabınızın yönetilmesi,
-Diğer ilgili ürünlerimizin pazarlanması,
-İşlemlerinizle ilgili istatistiklerin yapılabilmesi ve tarafınızla olan bağlantımızın devamını sağlayabilmek için bağlantı listelerinin oluşturulması,
-Site kullanımı ile ilgili ticari istatistik ve analizlerin bir araya getirilmesi ve gerektiğinde gizlilik koşullarına uymak kaydı ile bunları işin uzmanları ile paylaşmak,
-Pazar araştırması amacıyla temsilcileri vasıtası ile gerek e-posta, telefon veya SMS yoluyla gerekse de posta yoluyla sizinle irtibat kurmak,
-Dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında sadece AVC EĞİTİM DANIŞMANLIK ORG.TİC. LT. ŞTİ. bağlantılı şirketler veya ortaklar bünyesinde kullanmak,
-Web sitemizi ne şekilde kullandığınıza dair analiz yapmak ve sizlere daha iyi hizmet için Web sitemizi size özgü hale getirmek,
-Kimlik, doğrulama ve kayıt oluşturulması, videolarımızı vb hizmetlerimizi ve bunlara ilişkin kişisel seçim olanaklarınızı araştırmak ve geliştirmek,
-Videolarımızı veya ilgili hizmetlerimizi sizlere tanıtmak, yeni videolar ve ilgi çekici bulacağınızı düşündüğümüz diğer bilgiler hakkındaki promosyon niteliğindeki e-postaları periyodik olarak gönderebilmek,
-Yasal gereklilikleri ifa etmek ve/veya resmi merciilerin taleplerini yerine getirmek amacı ile; kullanıcının tüm hakları gözetilerek veri ilgili üçüncü kişilere aktarılabilir.

www.annelervecocuklari.com.tr' dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan "E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız" linkine tıklayarak günlük mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz. Ad, soyad, kimlik, belge numarası, adres, video alıcı bilgileriniz AVC EĞİTİM DANIŞMANLIK ORG.TİC. LT. ŞTİ. bünyesinde tutulmakta olup; ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden video kiralayan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde AVC EĞİTİM DANIŞMANLIK ORG.TİC. LT. ŞTİ. veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır.

Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.annelervecocukları.com.tr arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.


Ayrıca www.annelervecocuklari.com.tr' da "Secure Sockets Layer" (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 256 Bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3. şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

Girmiş olduğunuz veriler, Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü' nü kabul etmeniz halinde işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince tarafımızca saklanacaktır. Tarafımızca tutulmakta olan verilere ulaşılması ya da bilgilerin değiştirilmesi güncelleme sayfaları aracılığı ile yapılabilecektir. Sitemizi sürekli olarak geliştirmekte olduğumuzdan ötürü, veri kullanımı ile ilgili de gelişmeler olmaktadır. Her türlü gelişme tarafınıza "Gizlilik Prosedürü" başlığı altında bildirilecektir.

Gizlilik Prosedürü;Kişisel bilgiler başlığı altında AVC EĞİTİM DANIŞMANLIK ORG.TİC. LT. ŞTİ. yükümlülükleri ve ilkeleri hakkında bilgi verilmektedir. AVC EĞİTİM DANIŞMANLIK ORG.TİC. LT. ŞTİ. olarak ilgili kuralların tarafımızca tümü ile eksiksiz bir şekilde yerine getirileceğini teyit etmekteyiz. Böylelikle, kabul ettiğiniz Kişisel Bilgi Toplama Prosedürü' ne bağlı olarak, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmekteyiz. AVC EĞİTİM DANIŞMANLIK ORG.TİC. LT. ŞTİ. ' nin gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın websitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, şirketimizin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Kişisel bilgi toplama ve kullanımını en aza indirgeyerek, toplanan kişisel bilgileri sadece sizin işlemlerinizin gerçekleşebilmesi için gerekli olan süre kadar tutacağız. Web sitemiz, gizlilik konusunda yeterince duyarlı olduğunu gösterebilen ve standartlarımıza uygun olan sitelere bağlantılar içermektedir. Ancak ilgili sitelerin içeriği ya da gizlilik uygulamalarından AVC EĞİTİM DANIŞMANLIK ORG.TİC. LT. ŞTİ. sorumlu tutulamaz.

AVC EĞİTİM DANIŞMANLIK ORG.TİC. LT. ŞTİ.
Her türlü sorunuz için; destek@annelervecocuklari.com.tr mail adresinden veya 0530 067 20 54 nolu telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.
Adresimiz:
Hanlıköy Mahallesi 9. Sokak No: 8/Z1 Arifiye/ SAKARYA
Her Kullanıcı, işbu Websitesini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Sosyal Medya