Hakkımızda

Günün ihtiyaçlarına uygun olarak, bir önceki günün çok ilerisinde ve de bir sonraki güne donanımlı bir şekilde girmemizi gerektiren bilgi çağının uygulayıcılarız.

Bilgi, artık her mecrada, her an ve kolaylıkla ulaşabileceğimiz materyallerden birisi oldu. Değişen ve gelişen bu dünyada her şey gibi annelik kurumu da olumlu veya olumsuz çeşitli süreçlerden geçti ve bu süreç kendi içerisinde işlemeye devam ediyor. Öyle ki, dünyanın artık tek bir bilinç olarak hareket ettiği göz önünde bulundurulacak olursa, ülkemiz sınırları dahilinde veya sınırlarımız dışında yaşayıp Türkiyeli olan pek çok anne de bu değişimden çeşitli şekillerde nasibini aldı. Çoğu annenin eski nesil olarak nitelendirdiği annelerimiz veya büyüklerimiz dahi bu kadar gelişmişliğin ve bilginin ortasında, anneliğini sorgular hale geldi.


annelervecocuklari.com.tr websitesi; anneler ve çocuklar için, dağınık veya kirlenmiş olan pek çok bilgiyi sizler için ayıklayarak, evinizin arka bahçesi gibi huzur dolu ve güvenilir hale getirdi. Çocukları için en iyisini yapma güdüsüyle hareket eden tüm aile bireylerinin; annelerin, babaların, aile büyüklerinin ve ailenin en önemli parçası çocukların dahi güvenle gezebileceği bir portaldır. Gebelik öncesinden başlayarak annelik süreçleri ve çocuk bakımı, sağlığı, psikolojisi ve eğitimi konusunda bilgiler vermeyi amaçlarken; bilgiyi kuru kuruya değil, çeşitli basamaklarda görev yapan uzmanları vasıtası ile gönül süzgecinden geçirir ve sevgiyle donatır.Dolayısıyla site; içeriğinde çok sayıda uzman görüşüne ve anne deneyimine yer vermeyi hedefler.
 
Sitenin interaktif kullanılması amaçlanan Anneme Mektup ve Çocuğuma Mektup bölümlerinde tamamen ziyaretçilerin yazılarına, Annelerin Kaleminden bölümünde de aynı şekilde annelerin deneyimlerine yer verilmektedir. 

Annelik, kainatın özüyle sulanan bir ağaçtır. Dalları içinde yaşam olan bütün haneleri sarar ve bu hanelerde yaşayan anneler, annelik kurumuna sevgiyle katkıda bulunur. Bir annenin evladı, onun iki cihanda sevdasıdır. Ve bir gün sizin sevdanız; başka bir annenin evladının gönlünde çiçek açar. 

Sevdalarınızla büyümeye niyet ediyoruz... 
 
Önerileriniz için info@annelervecocuklari.com adresine yazabilirsiniz.
 


Anneler ve Çocukları (annelervecocuklari.com.tr)  web sayfasının tüm hakları
AVC Eğitim Danışmanlık Org. Tic. Ltd. Şti.'ne aittir.